Вибрати файли Ви можете з нашого каталогу зображень, або з таких фотобанків: Shutterstock, Depositphotos, Fotolia, обравши зображення, Ви зможете залишити заявку на макет. Для замовлення необхідно зателефонувати за номером телефону в розділі контакти, або відправити нам заявку на e-mail.

Друк на склі, ціна Львів

Для тих, хто хоче освіжити дизайн свого інтер'єру або організувати абсолютно нове оформлення приміщення в оригінальному стилі, відмінним варіантом стане фотодрук на склі. На скляній поверхні ви зможете помістити будь-яке зображення, що вас цікавить - ескіз, малюнок, орнамент або навіть фотографію.

Фотодрук на склі: галузь застосування

Даний спосіб декорування інтер'єру надзвичайно красивий і унікальний. У наш час він використовується на кухні, для облицювання стель, стін, покриття для підлоги у ванній, а також для того, щоб прикрасити міжкімнатні двері та меблі, що містять скляні вставки. Вишуканий фотодрук на склі також набирає популярності при оформленні ресторанів, кафе, готельних комплексів, офісних приміщень, торгових центрів,спа-салонів і перукарень. Оригінальне зображення, виконане в загальному стилі та кольоровій гамі з навколишнім інтер'єром, допоможе прикрасити скляні екрани і фасади, стільниці, двері шафи-купе або скляні двері. Завдяки фотодруку, ви можете прикрасити свій інтер'єр картиною відомого художника, або ж унікальною абстракцією, яка буде пробуджувати політ фантазії.

Скляні панелі з фотодруком: переваги

Художній фотодрук на склі є довговічним і стійким до зовнішніх впливів різного типу, а також до дії ультрафіолетових променів. Ще однією перевагою є простота догляду за скляними поверхнями з фотодруком (видалити навіть сильні забруднення буде зовсім не складно). Подібний декор допоможе вам візуально розширити простір або перетворити міжкімнатні перегородки на вишукані прикраси інтер'єру. Останнім часом, широкого поширення набуває скляний кухонний фартух, який також називають робочою стінкою. Він являє собою сучасний бюджетний варіант кухонного декору, за яким дуже легко доглядати. Для того щоб повністю убезпечити робочу стінку від високих температур, можна замовити фартух, виконаний іззагартованого скла. Після того як ви визначилися з поверхнею і зображенням, що вас цікавить, достатньо буде лише відкоригувати вибрану картинку або фотографію за розміром об'єкта. При оформленні кухонних фартухів також часто здійснюється форматування зображення залежно від кількості стулок або певних елементів робочої стінки.