УФ Друк Львів, ціна

Компанія Декор Принт  пропонує Вам послуги широкоформатного, ультрафіолетового друку на будь-яких поверхнях. Сучасне японське обладнання фірми Mimaki  дозволить нанести зображення фотографічної якості навіть на темні поверхні без втрати яскравості і контрасту кольору. Максимальний розмір одного носія може становити 3100*1600мм, з максимальною висотою матеріалу 50мм.

Що таке ультрафіолетовий друк?

Сьогодні все більшої популярності набуває відносно нова технологія – ультрафіолетовий друк (Уф-друк). УФ друк – це різновид струменевого цифрового друку з використанням спеціальних фарб, які моментально кристалізуються під дією ультрафіолету. Фарби,нанесені таким способом не проникають в структуру матеріалу, а утворюють плівку на поверхні задрукованого матеріалу та в подальшому міцно закріплюються на основі. Такі зображення здатні достатньо довго зберігати яскравість та насиченість кольорів, стійкі до різноманітного впливу зовнішніх факторів (перепади температур, зміну погодних умов, такі як сніг, дощ) та здатні витримувати високі експлуатаційні нагрузки. Також варто відзначити, що вироби з Уф друком є екологічними, тому їх можна використовувати як в будь-яких інтер’єрах, так і для вирішення найрізноманітніших дизайнерських рішень.

Де використовують та основні переваги ультрафіолетового друку

UF друк дозволяє наносити високоякісне зображення на різноманітні поверхні. Так, дана технологія позволяє здійснювати друк на таких матеріалах як: скло, дерево,МДФ,ПВХ,метал,поліпропілен,полікарбонат, алюмінієві композитні панелі (Ecobond),обої, не кажучи вже про різні види плівок і холстів. Крім того, нанести фарбу можна і на частково ребристі поверхні, такі як гофрокартон.

Уф друк на мдф Львів

Ультрафіолетовий друк на дереві дозволяє створювати різноманітні високоякісні зображення на дерев’яних поверхня,які використовують не тільки в рекламній сфері, але і в оформленні інтер’єру приміщень. При використанні UF друк на дереві,фарба тримається достатньо довго,що збільшує термін експлуатації виробів. За допомогою ультрафіолетового друку,ви можете зробити унікальною будь-яку дерев’яну поверхню, створити яскравий та цікавий елемент декору.

Основні особливості, які має уф друк на мдф Львів, – довговічність УФ-чорнила, які зберігають свою насиченість і колір та стійкість до миючих засобів з хімічним складом. Ультрафіолетовий друк на дереві Львів має високу переносимість перепадів температури. Крім того, він є екологічним та безпечним, що підтверджено відповідним європейським сертифікатом РЄ.

Широкоформатний уф друк на дсп у Львові – це інноваційна технологія, яка дозволяє оформляти меблеві фасади чіткими і барвистими зображеннями з великою роздільною здатністю. Також такий друк підходить для мармурової або керамічної плитки, дерев’яних або пластикових панелей, міжкімнатних дверей. УФ-чорнило – це справжня революція в меблевому дизайні, яка дозволяє підкреслити індивідуальність будь-якого сучасного інтер’єру.

Уф друк на фасадах у Львові часто замовляють для кухонних меблів. Вони виглядають привабливо та можуть дійсно стати унікальною родзинкою в інтер’єрі, не такою як у всіх.

Уф друк на склі Львів

Ультрафіолетовий друк на склі вирішив проблему з нанесенням зображень на скляні поверхні. Унікальні декорації інтер’єру,можливість друку псевдо вітражу, яскраві рекламні вивіски, різноманітні нагороди, вишукані дизайнерські рішення – все це стало можливим завдяки використанню Уф друку на склі.

Друк зображень на скляній поверхні раніше був технологічно складним завданням. УФ друк на склі у Львові – вирішить всі проблеми з нанесенням зображень на скляні поверхні. Тепер немає ніяких складнощів з друком високоточного і якісного зображення на скляних поверхнях.

Уф друк на пластику у Львові став проривом в сфері дизайну та реклами. Унікальні декорації, вишукані дизайнерські рішення, неймовірні рекламні вивіски можна створювати, використовуючи УФ друк на пластику чи склі.

Уф друк на інших поверхнях

  • Ультрафіолетовий друк на металі дозволяє створювати інформаційні знаки, грамоти та таблички, різноманітні декоративні елементи та навіть бейджі. Такі вироби будуть унікальними та довговічними. Уф друк на металі у Львові замовляють навіть для оформлення сувенірів та подарунків.
  • Уф друк на плитці Львів повністю перетворюють зовнішній вигляд. На плитці рекомендується захистити зображення шаром спеціального лаку. Так як вона більш піддається механічній дії при установці і подальшої експлуатації. Теж саме рекомендується, якщо використовується уф друк на мармурі, у Львові це популярна послуга.

Також часто використовується уф друк на композиті у Львові. Серед основних переваг УФ друку можна виділити : висока якість друкованого зображення , можливість друку білим кольором ,стійкість до різноманітних зовнішніх факторів (фарба не вигорає та не стирається), не потребує сушіння (матеріал одразу після друку готовий до транспортування та монтажу), використання для друку різноманітних матеріалів різних форматів (широкоформатний ультрафіолетовий друк),  економічність.

Таким чином, ультрафіолетовий друк можна з впевненістю назвати одним з найбільш надійних та сучасних видів друку, який можна використовувати практично для будь-якої поверхні.