Скіналі – це оригінальні фартухи, зроблені з загартованого скла. Вони являють собою декоративні панелі для кухні, на які зазвичай нанесено зображення.
Такі фартухи часто виготовляються у вигляді однієї великої панелі, але при бажанні їх можна розділити на декілька фрагментів. Тоді у конструкції буде один або декілька стиків, іноді ж вони взагалі відсутні. Це велика перевага скіналі над плиткою, адже можна уникнути попадання бруду, який часто затирається в шви.

Що в тренді
Протягом останніх декількох років особливої популярності набуває фотодрук на склі. З його допомогою можна нанести на поверхню будь-яке зображення. Фотоскло виглядає вишукано та стильно, тому стане гармонійним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Часто для скіналі використовують картинки з фотобанків. Втім, зараз попит на незвичайні деталі інтер’єру, тому все більше людей хочуть щось оригінальне і неповторне.
Компанія «Decorprint» може втілити будь-які ідеї і нанести на скло навіть те зображення, яке надасте ви. Головне, щоб воно мало високу роздільну здатність і було належної якості. Але не варто хвилюватись, адже спеціалісти «Decorprint» обов’язково перевірять файл з зображенням на відповідність і повідомлять, чи можна використовувати його в подальшому.
Ідеально гладка поверхня добре відображає світло, а матеріал надає зображенню об’єму, що робить його більш ефектним. Слід зазначити, що скло доволі практичне: захищає стіну від попадання жиру, крапель та бруду.

Чому варто надати перевагу скіналі: 3 головні причини скляні кухонні фартухи

1. Естетика.Можна дати волю фантазії та проявити свої можливості. Метод фотодруку дозволяє вибрати для скіналі найнеочікуваніший дизайн. Зовнішній вигляд таких панелей буде напрочуд ексклюзивним та оригінальним.

2. Практичність. Загартоване скло наділене високими технічними характеристиками. Матеріал стійкий до високої температури, його спокійно можна встановлювати поруч з плитою. При догляді скіналі неможливо пошкодити ні миючими засобами, ні металічною губкою. Більше того, надійність загартованого скла буде орієнтовно в 5 разів вище, ніж у звичайного.

3. Вартість і монтаж. Зазвичай ціна на вироби доволі доступна для більшості. До того ж, процес монтажу і демонтажу конструкції доволі простий.

Скільки часу зазвичай потрібно на виготовлення

Кожна компанія зазначає свої терміни. До прикладу, «Decorprint» пропонує встановлення конструкції всього лиш від 3 до 4 тижнів з моменту підтвердження замовлення. В цей період буде виготовлений індивідуальний скляний фартух з врахуванням всіх ваших побажань.

Скільки коштує
Ціна таких фартухів, перш за все, залежить від площі панелі. Точну вартість ви можете дізнатись на сайті компанії «Decorprint» всього в декілька кроків. Розрахуйте її за допомогою калькулятора в відповідному розділі, ввівши необхідні вам параметри.

Як краще прикріпити скіналі до стіни
Виділяють два основних методи, які відрізняються функціональністю і зовнішнім виглядом. Кожен вже сам обирає, якому з них надати перевагу.
Перший спосіб – встановлення за допомогою спеціальних кріплень. Спочатку варто зробити декілька отворів по периметру панелі. Крізь них необхідно прикрутити скло до стіни. Після цього конструкцію можна буде з легкістю демонтувати, а після – повернути на місце при потребі. Це дуже зручно в тих випадках, коли на кухні проводиться ремонт.
Другий спосіб – прикріплення за допомогою клею. Тут зникає необхідність робити отвори в склі, однак і зняти його без пошкоджень буде доволі проблематично.

Коли краще проводити заміри
Більшість задається питанням, проводити заміри до того, як кухня буде встановлена, чи після. Спеціалісти радять викликати майстра вже тоді, коли встановлення повністю завершиться. Або, принаймні, не швидше монтажу стільниці і нижніх ящиків.
Такі рекомендації надані не просто, важливо розуміти, що рівень підлоги рідко буває ідеальним. На жаль, саме тому важко заздалегідь все передбачити. Наприклад, не можна точно сказати, яка відстань залишиться між нижніми і верхніми ящиками після повноцінного завершення монтажу.

Скіналі – ідеальний варіант для великої чи маленької кухні?
Не варто хвилюватись, чи підійде скляний фартух саме до вашої кухні. Така конструкція вважається універсальною, тому стане чудовим доповненням до приміщення з будь-якими параметрами.
Тим, у кого невелика кухня, варто придивитись до взірців з глянцевою поверхнею. Завдяки здатності відображати оточуючі предмети, можна створити справжню ілюзію. Тільки уявіть: скіналі буде не тільки стильним елементом інтер’єру, але і візуально розширить простір кімнати, зробивши її світлішою.

В чому секрет популярності скіналі
Фотоскло чудово поєднує в собі практичність, довговічність, стійкість до різноманітних механічних ушкоджень і високі гігієнічні показники. Воно не здатне поглинати запахи і відрізняється екологічною безпекою.
Окрім цього, скіналі славляться безмежними можливостями в плані декору. Завдяки цьому загартоване скло по праву вважається одним з найкращих матеріалів, які використовуються для оформлення кухонних фартухів.
Компанія «Decorprint» допоможе вам визначитись з вибором і встановить якісні та стильні панелі. Перетворіть кухню в затишний простір і здивуйте друзів та близьких оригінальним дизайнерським рішенням. «Decorprint» стане вам в цьому надійним помічником.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formВідправити